varazdin-ovojenasgrad-header-banner-color

Agon Elezi nastavlja karijeru u Bundesligi

NK Varaždin i VfL Bochum 1848 dogovorili su sve uvjete transfera te je s današnjim danom, Agon Elezi novi igrač njemačkog prvoligaša. Podsjetimo, Agonu je ugovor s klubom istjecao u narednom ljetnom prijelaznom roku.

Agon je stanovnik Varaždina bio od 16.09.2020. godine kada je došao u klub iz albanskog KF Skenderbeua. U Varaždinu je odigrao 68 utakmica te upisao 8 golova a vrijedi napomenuti kako je svojim dobrim igrama u dresu kluba, zaslužio i poziv u reprezentaciju Sjeverne Makedonije. Početkom sezone 2021/22, Agon je pretrpio tešku ozlijedu prednjeg križnog ligamenta na utakmici Hrvatskog nogometnog kupa te je izbivao s terena do pred sam kraj prvenstva. U tekućoj sezoni, Agon je ostvario 12 nastupa uz dva pogotka.

Agonu zahvaljujemo na svemu te želimo puno sreće u nastavku karijere!